A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhulio Milloshi

Not Yet Rated

  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
Xhulio Milloshi is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Sergi Disha

Marko Polo

Çesk Zadeja

Vasil Dede

Klodi Shehu

Perparim Ademi

Delo Isufi

Besar Likaj

Faruk Banjska

Astrit Halimi


Tags: Xhulio Milloshi, Xhumill, Xhumill Beats

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019