Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabina Dana - Motivi Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motivi Je Ti".
3. Video është e këngës "Motivi Je Ti", por nuk këndohet nga Sabina Dana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabina Dana - Motivi Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

25/07/2011

2011-07-25T12:40:34+00:00Tundohem nga ndjenja
te eci nen hapat e tij
si mund te harroj
un per ty jetoi
vec nje her buzet e tua
afer ti kem ...
Godita ne beat
te dogja shpirt
e bej per ty...
per ne te dy
me thirr princesh
zemren ne dore do te le

REF..
SE TY TE KAM SHPIRT
DO TE DUA CDO DITE
SE MOTIVI JE TI
QE S'JETOJ DOT PA TY

Vajza qe sot ti kerkon
marrezisht ty te don
per mu je pasjon
zemren me tundon
tani sjam me vetem
por te dy pergjithom
Godita ne beat
te dogja shpirt
e bej per ty
per ne te dy
me thirr princesh
zemren ne dore do te le

THE BOY
You come into a party party
you acting naughty looking for somebody.
Yeah the fire started so you go to know me
till you say you got it. we came to party party
sexy ladies shake your bodies from your gucci wallets take u to my masserati.
I can give u more........like a dance lokation on a speculation. This is my generation playing playstation and celebration.
we came to party partyyy sexy ladies shake your bodies from your gucci wallets take u to my masserati.

REF..
SE TY TE KAM SHPIRT
DO TE DUA CDO DITE
SE MOTIVI JE TI
QE S'JETOJ DOT PA TY


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë Këngë Nga Sabina Dana:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet