Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabina Dana - Mos Bo Zo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

shpirtin ma more nga pak

i shkrive akujt edhe me dogje flak
nuk e kom besu qe munesh me me kap
zemra si kuror ma ban tik tak

po me dokesh shum pis
kur o me thu hej miss
afrohu ma ngat ama ama nje kiss
ma ke marr menjen si kanabis
e nuk e kom dit qe je kaq i kris

ooo vet mos bo zo
kapem per dore afrohu afrohu
ooo vet mos bo zo
kapem per dore ta jap nji gjo

ooooo ty jom tu prit me kooh
nuk po du e po me jep cdo gje
vec nje problem po ti sje njo
no no no no no
per ty jom tu prit me koh

nuk po du e po me jep cdo gje
100 problem po ti sje njo
no no no no no
Sabina Dana
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/12/2016
Muzika: Marenglen Boja


Sabina Dana - Mos Bo Zo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Bo Zo".
3. Video është e këngës "Mos Bo Zo", por nuk këndohet nga Sabina Dana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

20
17
23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sabina Dana:


Komente 0