Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Moj E Mira E Besianës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Kur kam qenë unë djalë i ri
E si rashë në dashuri
Nuk më ndalte shi as borë
Nuk kalon kjo ngrohtësi
Ende më përvëlon në gji
Prushi i zjarrit rinor
Ujët e Llapit një herë e kam pi
Eh më dogjën buzët e saja
Rashë në dashuri moj bukuri e hanës
Moj e mira e Besianës
S'ka durim në djalëri
Unë nuk prita asnjë ditë
Nesërmen i qova mësitë
E si erdhi me duvak
Asnjë herë s'mu shu kjo flakë
Dhe kjo jetë me të më duket pak
Ujët e Llapit një herë e kam pi
Eh më dogjën buzët e saja
Rashë në dashuri moj bukuri e hanës
Moj e mira e BesianësPublikimi: 01/12/2001


Sabri Fejzullahu - Moj E Mira E Besianës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira E Besianës".
3. Video është e këngës "Moj E Mira E Besianës", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0