Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Vall Kam Hyr N'gjyhna  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet