Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sajmir Çili & Enida Tarifa - Yjet E Shpreses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yjet E Shpreses".
3. Video është e këngës "Yjet E Shpreses", por nuk këndohet nga Sajmir Çili & Enida Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sajmir Çili & Enida Tarifa - Yjet E Shpreses  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali i 36-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00LE TE FLUTUROJME SI DY ENGJEJ PERMBI RE
DHE TE ENDERROJME PER NJE JETE TE RE
NE NJE JETE ME ENDRRA PLOT ME LULE DHE DAFINE
KU TE PREHET ZEMRA SHPIRTI GJEN QETESI

NE BOTEN KU NE JETOJME DRIT E SHPRESES PAK NDRIÇON
NDAJ ZEMRA DHE SYTE PAQE KERKOJNE
YJET JANE DASHURUAR PSE MIJRA VITE JANE LARGUAR
NE JEMI KAQ PRANE PO FLASIM PA FJALE

ZOGJTE ME PAQEN FLUTUROJNE
O BOTE NGA GJUMI PSE STE ZGJOJME

YJET E SHPRESES NDEZIM MBI RETE E BARDHA TEJ E MBANE
ENDRRAT TONA TE MOS VDESIN TE KJO BOTE KAQ E LASHTE
YJET E SHPRESES NDEZIM MBI RETE E BARDHA TEJ E MBANE
ENDRRAT TONA TE MOS VDESIN TE KJO BOTE QE PO QAN

NE BOTEN KU NE JETOJME DRIT E SHPRESES PAK NDRIÇON
NDAJ ZEMRA DHE SYTE PAQE KERKOJNE
YJET JANE DASHURUAR PSE MIJRA VITE JANE LARGUAR
NE JEMI KAQ PRANE PO FLASIM PA FJALE

BOTEN NGA LART UNE SHIKOJ
KTE DRIT QE PO SHTERON
O FAT O SHPRES, O FAT O SHPRES
LARGOJE KETE TERR KTE TMERR QE SYTE PO MI VERBON
BOTEN SHIKOJ DUA TA ZGJOJ TA ZGJOJ

YJET E SHPRESES NDEZIM YJET E SHPRESES NDEZIM
MBI RETE E BARDHA TEJ E MBANE MBI RETE E BARDHA TEJ E MBANE
ENDRRAT TONA TE MOS VDESIN ENDRRAT TONA TE MOS VDESIN
TE KJO BOTE KAQ E LASHTE
YJET E SHPRESES NDEZIM YJET E SHPRESES NDEZIM
MBI RETE E BARDHA TEJ E MBANE
ENDRRAT TONA TE MOS VDESIN TE KJO BOTE QE PO QAN

ZOGJTE ME PAQEN ZOGJTE ME PAQEN
FLUTUROJNE FLUTUROJNE MBI RE MBI RE


Ky tekst u dërgua nga Sajmir çili
Më Shumë Këngë Nga Sajmir Çili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë