A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Samanta Karavella

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  553
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Samanta Karavella është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pasioni dhe deshira e saj per muziken u shfaqen qe ne moshen 6 vjecare. Ajo ka marre pjese ne shume festivale qe e vogel, por karriera e saj nisi ne moshen 13 vjecare ne nje nga audicionet me te famshme te talenteve te reja "Ethet e se premtes mbrema". Mbas ketij spektakli angazhimet e saj ne art kane qene ne menyre te vazhdueshme dhe te sukseshme. Ne moshen 14 vjecare u be pjese e Festivalit ne RTSH dhe me vone ka marre pjese ne shume festivalev...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ti S'e Din Se
E Jotja
Na E Dina
Golosa
My Heart's Song
Ku Ma Le
Kush Jam
Bashke
Asnjo Si Un
Vone


Përkthime (6)


Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Besa Kokëdhima

Kejsi Tola

Rosela Gjylbegu

Xhensila Myrtezaj

Anxhela Peristeri

Elvana Gjata

Greta Koçi

Ronela Hajati

Anjeza Shahini


Tags: Samanta Karavella, Samanta Karavello, Samantha Karavella

Samanta Karavella në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019