Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sead Muqa - Tre Pejont

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tre Pejont".
3. Video është e këngës "Tre Pejont", por nuk këndohet nga Sead Muqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sead Muqa - Tre Pejont  (Feat. Dani & Besnik Qaka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Besnik Qaka

Featuring

Ramadan Krasniqi (Dani)

25/07/2010

2010-07-25T17:04:53+00:00(Besniku):
Ishim jasht diku
Sejit i ra ndërmend
Pse spe bojm ka ni send me Danin na te tre
Jemi ekip perfekt, kombinim i trent Dani un e ti, Seji me klarinet.

(Dani):
More besnik m'ke mbyt e shkoi rakija
Për respekt jeni t2 Seji edhe ti
O për një kangë s'mjafton vetëm miqësia,
Ku jon teksti e melodiaaaa.

(Besniku & Dani):
Ku e lamë e ku na mbeti,
Ku na mbeti muhabeti
aty ku na mungon teksti bjeri Seji klarinetit.


Ky tekst u dërgua nga Pazhu`nea
Më Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet