Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Shanc Nuk Ka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shanc Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Shanc Nuk Ka", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Shanc Nuk Ka  (Feat. Rema Canolli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Rema Canolli

06/12/2015

2015-12-06T21:10:56+00:00Sefe:
Para syve doli shpirt
si kur me pas porosi
je e bukur fjal nuk ka
por shdo dit po du met pa

Rema:
Un kam dal per qefin tem
ja ku mendja nuk te mer
kur edon dhe te don
zemra zemren e takon

Bashk:
Jo jo shanc nuk ka tje me dal mos met pa
jo jo moj dashni ni minut smundem pa tu (2x)

Sefe:
bash e di qe me kupton
cdo moment e di ku shkon
para syve kur te kam pa
i kam zemres gatin ra

Rema:
edhe se sme le rrehat
ty ma ndrite qefin pak
e pranoj qe me pelqen
ndoshta je ne fakaje

Bashk:
Jo jo shanc nuk ka tje me dal mos met pa
jo jo moj dashni ni minut smundem pa tu (4x)


Ky tekst u dërgua nga Jeton Zhuta
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet