Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefë Duraj - Dashnija Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnija Jem".
3. Video është e këngës "Dashnija Jem", por nuk këndohet nga Sefë Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefë Duraj - Dashnija Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Orkestrimi:

Ermal Krasniqi

Video Produksioni:

MProduction

Këngë e albumit:

"Dikur Për Mu Je Shkri"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2019

2019-07-04T17:24:03+00:00A e din moj zemer se çka me ka ndodh
te kam pa ne ënderr po skam mujt me fol
sikur mu ndal zani prej mallit met pa
ti me perqafove e su ktheve ma

Ref
Oj dashni,dashnija jem
çka i bane zemres tem
oj dashni,dashnia jem as me flejt rahat spom len


Sa vështir për mua
e për ty sedi
ndoshta n'boten tjeter do te jem me ty
sikur mu ndal zani prej mallit met pa
ti me perqafove e su ktheve ma

Ref:
Oj dashni,dashnija jem
çka i bane zemres tem
oj dashni,dashnia jem as me flejt rahat spom len
Oj dashni,dashnia jem
çka mi bane zemres tem
oj dashni,dashnija jem as me flejt rahat spom len.


Ky tekst u dërgua nga Valmire Halili
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet