Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Te Dua (Feat. Bledi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

*REF

Te dua zemra ime
te dua shpirti im
te dua jeta ime
paty kjo jet ska kuptim

------------
i lumtur me ty
do ngelim te dy
vec ti me jep shpres
vec un te jap ty

dashurin
zemer ta kam fal
un i gjithi
vec per ty jam

per ty mendoj mendoj
kur nuk te kam pran cdo sekond
qe kalon (babyyy)

je vec ti
ti vetem ti
edhe M edhe E edhe G edhe i
tkam premtu
qe kur skam me hik
premtimi i fundit deri nperjetsi

asnjiher
kurr nuk kam qon kshu
vec tek ti
besimin kom kriju

sa shum tdu
un vec ty ta kam tregu
kom mu gjend
sa her tkesh nevoj per mu

*REF

Te dua zemra ime
te dua shpirti im
te dua jeta ime
paty kjo jet ska kuptim

-----------------------
TANI QE E MENDOJ
KOH KOT KAM HUMB
KUR STNJOFTA ME PAR
TI TISHE ME MU

SIKUR JE TANI
ZEMER UN DHE TI
ZEMER TJEMI BASHK
DERI NPERJETSI ZEMER

VEC PER TY MENDOJ
SE VEC TY TE DU
ARSYJA E VETME
MJEP SHPRES ME JETU

MARR FRYM NGA TI
ILAC JE PER MU
E BOJ KET KONG
ME TTREGU

SA SHUM TE DUAAA
TI JE ME MUAAAA
ZEMER TASHHHHHHHHH
TI VETEM ME RRI PRAAAAN
VEC TY TE KAM
DO JESH ME MUAAAA

*REF

Te dua zemra ime
te dua shpirti im
te dua jeta ime
paty kjo jet ska kuptim


Ky tekst u dërgua nga  erioniSekondari
Featuring: Bledi
Publikimi: 25/02/2013


Sekondari - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0