Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Seldi - Jam Bo Tap  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  128

Komente nga Fansat

9 🔥🔥

21/06/2013

2013-06-21T21:07:51

Video Produksioni:

Pro Video
Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Rruges per ne kllab
e mo smaj men
veq e di qe piva
e tash jam deh
ti vetem boje boje
qa du ti boje boje
sa mir po dukesh zemer
kur ulesh forma jote jote
me 1 milion pergjigje
zemer jom bo tap
qata e du dhe une
ani po ta jap
shum nxeht se di
un edhe ti
shum keq mu ka perzi
verdall po nvjen tani.
jam bo tap.
jam bo tap.
jam bo tap.

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Me goten plot
po nihesh hot
femrat i du
e kom zakon
mos ma maj zili zili
se ta njoh tipin tipin
ti koken posht
un koken lart
tash shihe stilin stilin
sta them per me levdu veten
toplisten un e rrezoj
duket sikur flas shum
po thashethem spo boj
shum nxeht se di
une edhe ti
shum keq mu ka perzi
verdall po mvjen tani.
JOm bo tap.
Jom bo tap.
Jom bo tap.

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Jom bo tap.
Jom bo tap.
Jom bo tap.


Ky tekst u dërgua nga seldiii   Mali95
Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet