Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selim Paja - Moj Meraku Me Merak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

1.NE MES LULESH ME SHKOJ JETA
TE KERKOVA DIMER VER
ME NE FUND LULEN E GJETA
NE NJE BAHCE KTU NE FIER.

2.KU NUK VAJTA UN I MJERI
RRETH E QARK NEPER DYNJA
PORSI VAJZAT QE KA FIERI
ME TE BUKURA BOTA SKA.

3.TRENDAFILAT E GJITHE TOKES
JANE DHURAT E PERENDIS
E KERKON NE FUND TE BOTES
VJE²N E GJEN TE DERE SHPIS.

Ref.
4.MOJ MERAKU ME MERAK
QE MA DOGJE ZEMREN FLAK
MA JEP ZEMREN TE TA JAP
E TA BEJM GJUMIN REHAT
Selim Paja
Publikimi: 31/08/2020
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Selim Paja - Moj Meraku Me Merak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Meraku Me Merak".
3. Video është e këngës "Moj Meraku Me Merak", por nuk këndohet nga Selim Paja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selim Paja:


Komente 0