Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi - Lej Foret (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  85

Yeah, lej foret
Hey baby mos e le per pak
Lej foret hajde bomi bashk
E nese po na shohin n'club
So problem na dy dalim jasht
They know, they know
They know lej foret hajde dalim jasht
They know they know
They know lej foret hajde dalim jasht

Shumica po vujn prej inatit
Ti rreth meje tu sill
E hapin e hapin
E flasin e plasin
Krejt syt
Krejt syt te ti
Cilen loje po don me lujt, baby
A po ki qef met lut?
Se tkapa!
Mrapa tu i gic ti buzt
E knej tu u shit e but
Se tkapa!
Me ni melodi
Qe shum kom qef me ni
Zoni jot zo-zoni jot
Une afer teje shtrit, baby
Pe di ka me kon e gat
Pe di qe nuk kena mu nal
Shum osht tu ma thy
Sdi ma shum a mu a ty?

Hey baby mos e le per pak
Lej foret hajde bomi bashk
E nese po na shohin n'club
So problem na dy dalim jasht
They know, they know
They know lej foret hajde dalim jasht
They know they know
They know lej foret hajde dalim jasht

(Noizy, hey yo what's up
OTR in the building)

Aaa qyre qysh e dridh
Krejt klubi pause kur ajo ja nis me dridh
Lej foret lej foret mos em bo stila
Hajde knej lej ca folin se nuk ka rola
London to Paris
New York Prishtina Tirana cash less
Pardon miss spo du me t'bezdis
Po t'pash ty prej slargu
Like aaa oh shit
Je super
I them ia ki hot spot
E nese po ama kodin se po du me log on
Un kam dicka me t'kallxu nese shihna ma von
And Imma be on that ass like otr man
On some super star shit
Super car super rich super fly bitch
Mkan inati se they see me ballin'
Po krejt e din sa osht sahati
So fly so fast so furious
Don't stop mos u nal keep on doing this
Mos e le per pak hajde bomi bashk
Dhe nese bomi high hajde dalim jasht, they know

Hey baby mos e le per pak
Lej foret hajde bomi bashk
E nese po na shohin n'club
So problem na dy dalim jasht
They know, they know
They know lej foret hajde dalim jasht
They know they know
They know lej foret hajde dalim jasht

Drop it down low
Hey baby uh drop it down low
Drop it down low
Hey baby drop it down low for me ye-ah


Ky tekst u dërgua nga Kobra EscobarSeven Saraqi
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/05/2015


Seven Saraqi - Lej Foret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lej Foret".
3. Video është e këngës "Lej Foret", por nuk këndohet nga Seven Saraqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seven Saraqi:


Komente 12