Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova - Free

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Free".
3. Video është e këngës "Free", por nuk këndohet nga Shkenda Dubova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkenda Dubova - Free  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Enis Presheva

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 6

Komente

Asnjë Koment

30/05/2012

2012-05-29T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Free" kënduar nga Shkenda Dubova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkenda Dubova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

D.o.G. - Free

......................................................
Rrespekt
Vali demajs beat-s
......................................................

Pink - Free

Everything's broken, but nothing really needs to be fixed
everything i always say i always contradict
don't keep pushing me, don't keep eggin me on
i know you love me, baby, but i don't want to know how

cos i want to be free but there's still things i need
and i want to be free, oh baby
why's it so hard to understand me? i speak clearly

Hannah Montana - Free

FREE!!!

LOl!!!
Yeah I'm out on my own
I turned off my phone
No contact with the outside world
I'm in my own little place

(Pre Chorus)
I'm racing time inside my mind
Now the clocks ticking
My heart is beating
Chorus
Faster Faster Now
I'm all alone all to myself
Slower Slower
I want this to last
Now I want to go fast
Feel the wind thourgh my hair cause I don't care

No more feeling defeated
A break that I needed
Some time to myself
Nobody Else
No No

It feels so good
to be free
Just me only me
No boy toy
No cell phone
I'm in my zone
Cause

(Pre Chorus)
I'm racing time inside my mind
Now the clocks ticking
My heart is beating
Chorus
Faster Faster Now
I'm all alone all to myself
Slower Slower
I want this to last
Now I want to go fast
Feel the wind thourgh my hair cause I don't care

Yeah yeah I don't have a care
No No I'm free no no only me

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet