Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shkodra Fest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Shkodra Fest është një festival muzikor e njohur. Shkodra Fest është një eveniment muzikor i organizuar nga Eli-G, dhe në të marrin pjesë artiste të të gjitha rrymave nga qyteti Shkodrës, por jo vetëm. Shkodra Fest ndan plot 15 çmime të ndyshme. Edicioni i parë u mbajt në Dhjetor të vitit 2014 dhe do shikojmë nese ky festival arrin të kthehet në një traditë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Top Music Awards

Musical-Fest

Jehó

Kenga Ime

Netët E Klipit Shqiptar

Festivale Për Fëmijë

Zambaku I Prizrenit

Polifest

Prizreni Music Fest

Tags: Shkodrafest, Eli-G Shkodra Fest


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet