Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Ndoshta Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

ndoshta gabova vone e kuptova
se luan me mua dhe fatin tim
ndoshta gabova pse une lejova
kohen ma te mire ta kushtova ty
netet kalojne dhe nuk kthehen me
marrin me vete mashtrimet tua
ti merre boten gjere e gjate
nuk do te me gjesh jo askund mua!

netet kalojne dhe nuk kthehen me
marin me vete mashtrimet tua
ti merre boten gjere e gjate
nuk do t'me gjesh jo askund mua!

ndoshta gabova vone e kuptova
se luan me mua dhe fatin tim
ndoshta gabova pse une lejova
kohen ma te mire ta kushtova ty
netet kalojne dhe nuk kthehen me
marrin me vete mashtrimet tua
ti merre boten gjere e gjate
nuk do te me gjesh jo askund mua!

netet kalojne dhe nuk kthehen me
marrin me vete mashtrimet tua
ti merre boten gjere e gjate
nuk do te me gjesh jo askund mua!

Edhe pse na ishim bashke
edhe pse m'thoje te dua
tash kuptova se asnjehere
asnjehere s'kishe qene me mua!

netet kalojne dhe nuk kthehen me
marrin me vete mashtrimet tua
ti merre boten gjere e gjate
nuk do t'më gjesh jo askund mua!


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Shkumbin Ismaili - Ndoshta Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Gabova".
3. Video është e këngës "Ndoshta Gabova", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 1