Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - A Me Ke Thene Ti Vete?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  105

Muzika & Teksti:

Shkumbin Ismaili

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Ndjeva Mall"

Këngë e albumit:

"Shkurt Dhe Shqip"

Komente

3 🔥

07/12/2012

2012-12-07T17:58:31+00:00A me ke thene ti vet
Me prit edhe sivjet
A nuk me the ti vet
Te Dua vertet

Gjithmon me thoje se me doje Tiii
Dhe un te besova sa shum u mundova
TA MBROJ KET DASHURI

REF:
Ku je Tiii
Un nuk e Diii
oooo kujt ia fal ti ata sy
Syt e tu te ziii
Ku je tii oo Dashurii
ooo kush te do me shum se un
KTE DUA TA DI

Nuk kerkova tme afrohesh
Vet rrembeve zemren time
Nuk besova qe s'do t'kthehesh
Ti me mbete ne kujtime

Gjithmon me thoje se me doje Tiii
Dhe un te besova sa shum u mundova
TA MBROJ KET DASHURI

REF:
Ku je tiii
Un nuk e diii
oooo kujt ia fal ti ata sy
Syt e tu te ziii
Ku je tii oo Dashurii
ooo kush te do me shum se un
KTE DUA TA DI


Ky tekst u dërgua nga Unikk-N3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet