Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Vllau Jon I Embel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

vllavi jon i ambel si oriz me tamel jepja doren nanes o sot po bahesh dhanderr vllavi jon i ambel si oriz me tameljepja doren nanes o sot po bahesh danderr doren ja kam dhan perhajr ma ka ba u trashegofsh me djal e o nuse tmir ke marre doren ja kam dhan perhajr ma ka ba u trashegofsh me djale o nuse tmir ke marre vllavi jon i ambel si oriz me tamel jepja doren babes o sonte bahesh danderr vllavi jon i ambel si oriz me tamel jepja doren babes o sonte bohesh danderr doren ja kam dhan e perhajr ma ka ba u trashegofsh me djale o nuse tmir ke marre doren ja kam dhan e perhajr ma ka ba u trashegofsh me djal o nuse tmir ke marre.

Ky tekst u dërgua nga rinaFeaturing: Gresa Behluli
Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0


Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Vllau Jon I Embel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vllau Jon I Embel".
3. Video është e këngës "Vllau Jon I Embel", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.