Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Nanë Moj Nanë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/01/2015

2015-01-22T00:14:20

Më Shumë Nga

Gresa Behluli
Nanee moj e shtrejta naneee e shtrejta nane
A sma qep ni xhamadane aman aa sma qep ni xhamadannn

Do ta qep ni xhamadane hejjj amanee e ta heq marakun tane amannee shtatit tanee i rinee tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Naneee mojj e shtrejta naneee q'ma qendisseee xhamadannn

Ta qendis att xhamadaneee ee hejj amanee eee ta heq marakun tanee ee hejj amanee shtatit tanee i rin tamanee

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa

Xhamadaninn po e thur nanaaa qendis lulett mee gjilpanaa i ujdiss per nuserii dhe marakun oooo qe ja dojkaa zemraa


Ky tekst u dërgua nga Alba
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...