Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Dasme E Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

damse e madhe sonte je ka nis
perhajr qoft o i zoti shpis
zemra nanes o me shum gezime
ma e mira dit e jetes time
2x

mashallah moj mashallah
po gezojn motrat per vlla
lumturi per jet e mot
i bekoft i madhi zot
2x

hajde dhander ne valle me hy
fare fisi po gezojn per ty
mere nusen hajde dor per dor
o sa bukur vallja me dasmor
2x

mashallah moj mashallah
po gezojn motrat per vlla
lumturi per jet e mot
i bekoft i madhi zot
2x

lulja qel saksi
o moj lulja qel saksi
2x

qka dot boj pa ty
moj e bukur o
2x

lulja qel n'oborr
o moj lulja qel n'oborr
2x

hajde bojm kunor
moj e bukur o
2x


Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Dasme E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasme E Madhe".
3. Video është e këngës "Dasme E Madhe", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0