Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Sot O Kurrë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

*Oooooooooh*

Ti Europë na ndave trojet
heu mos e gëzofsh kurrni sahat
Ti Shqypninë pse na e coptove
pse e le ni komb sakat

Ku s'u ndanë e s'u mërguen
djemtë e shqipes nëpër botë
Por nanëloken s'e harruen
derdhën gjak e derdhën lot.

ooooooooooh

Ti Europë na ndave trojet
heu mos e gëzofsh kurrni sahat
Ti Shqypninë pse na e coptove
pse e le ni komb sakat

Ani pse do djem të nanës
nganjiherë kanë harru
nuk mjafton veç dritë e hanës
sytë e kombit me i ndriçu

(outro..)
Ka ardhë koha e bashkimit
nën nji shtet, nën nji flamur
heqim gardhet e kufinit
zemra thotë o sot o kurrë!


Ky tekst u dërgua nga  FansiShkurtes

Shkurte Fejza - Sot O Kurrë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot O Kurrë".
3. Video është e këngës "Sot O Kurrë", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0