Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shonak - 5 Shkall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "5 Shkall".
3. Video është e këngës "5 Shkall", por nuk këndohet nga Shonak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shonak - 5 Shkall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Xhenty

Komente

Asnjë Koment

05/09/2017

2017-09-05T16:56:05+00:00Refreni
tu i ngjit shkallt nga 5 shkall
krejt po thon wtf
si ka munci ai djal kaq nalt
shqipe bo larg mos bo balt

verse 1

back again me 1 32she
por osht stil pak ma ndryshe
rreperat i shti nmedyshje
kush mka inat i zhduk prej syve

Huh cdo dit avancojm
biles nga 5 shkall kalojm
emri im perhapet kon em kon
kto as vet spo e kuptojn

shqipe bo mrapa ktu ska hapa dollapa
cunat tgjejn dhe me u fut anej nga tnxorri plaka

my gs i gjen kur bjen nata
neper cepa sikur rrasa
tu tprit ty sikur graca
obob u bo hataja

shqipe so beef por nkrahasim me tujat osht drit
cka e boni ju osht shit keni ngel vec nven tu prit

sillesh ka sillesh prap vjen nven
keni ra aq posht sa ju qeshin krejt
hapi sy rreth mtrego nese kam tdrejt
tkam thon me koh qe nuk je per rrep


Femnat i kena shum sick
me dosta tu nejt kto perdit
for my gs suksesi numer 1
jan femnat dhe malli jeshil

kena rreth kostumera,
Kena cuna me vlera
Kena djem qe nk shkojn nga fryn era
Kena g qe i lidh fort besa

verse 2

Se kam menjen e madhe
pranaj mdun krejt nket valle
ky djal i ksaj mahalle
ka rrespektin primare

i boj 16 krejt thon boj prap
se krejt nga kto i lo me goj hap
se krejt nga kto mu mdun shum fort
pranaj boj rrep si zemra mthot

ti dukesh cun i mamit
hajt tash shpejt futja vrapit
ke problem shko thuji babit
Se shokt per siper sti marrin

ke tbosh me kokat e venit koka qe sua permen dot emrin
se kan probleme me shtetin e rujm sekretin
pranaj gt po mbesin

gocat per kto po vdesin
sa na shofin po e shprehin
nuk e di si i terhekim
si mos me pas zgjedhje tjeter

nstudio me producentin
besoj se ja dini emrin
tkam thon rri me cuna me emer
qe mezi i man veni

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet