Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shota Baraliu - Call The Police Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

(Don't you know
I will never let you go
I will never let you go
Baby I'll never let you go)

Sonte ma hodhen
kuleten ma vodhen
pese karta krediti
e gati me lshoi shpirti

Shtrember shikova
dhe helmin e leshova
nje shishe plot e theva
s'u preva shume.

Ref:
Nje polic
nje polic e nje zjarrfiks
le te vijne urgjentisht
ngutuni se jam shume nervoz

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

Nje polic le ta therasin
le te me lidh
se dikujt ja perplasi
Nje zjarrfiks me uje
le te me shuan
double double double doze
se jam nervoz

S'e kam per para
as per patent shoferin
as per fotot qe i dua
me vjen inat qe s'je me mua

Ka kohe shetitesh
e kujt i vardisesh
hej une kam nje prishje
te frenave

Ref:
Nje polic
nje polic e nje zjarrfiks
le te vijne urgjentisht
ngutuni se jam shume nervoz

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

(Don't you know
I will never let you go
I will never let you go
Baby I'll never let you go)

Nje polic le ta therasin
le te me lidh
se dikujt ja perplasi
Nje zjarrfiks me uje
le te me shuan
double double double doze
se jam nervoz

2x:
Oh oh oh oh ohouu
Oh oh oh oh ohouu
I'll never let you go
I'll never let you go
I'll never let you go
I'll never let you go

Hou hou hou
Call the police
Call the police

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

Nje poliiccc

Ref:
nje polic e nje zjarrfiks
le te vijne urgjentisht
ngutuni se jam shume nervoz

Nje polic
Le te beje rremuje
tjetri le t'me lag me uje
se shpirti mu dogj

I will never let you go


Ky tekst u dërgua nga  teuta123Shota Baraliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/09/2010
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Alexander Video


Shota Baraliu - Call The Police
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Call The Police".
3. Video është e këngës "Call The Police", por nuk këndohet nga Shota Baraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shota Baraliu:


Komente 0