Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shpat Kasapi & Rovena Stefa - Potpuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri".
3. Video është e këngës "Potpuri", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi & Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi & Rovena Stefa - Potpuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Rovena Stefa

25/11/2013

2013-11-25T19:51:47+00:00ROVENA:
Veq njeher ne shkup kam ardhe te takova ty o djal
sa ne zemer me ke hy syt e tu me kan pelqy,
sa ne zemer me ke hy syt e tu me kan pelqy.

REF:
Nuk din zemra me tregu sa ne ty jam dashuru goja jote kur pom flet si sheqer e si sherbet.

SHPATI:
Si sherbeti si sheqeri ti moj vajza nga Fieri
as kosove e as shipri nuk takova sikur ti
as kosov e as shpri nuk takova sikur ti.

REF:
Nuk din zemra met tregu sa ne ty jam dashuru goja jote kur pom flet si sheqer e si sherbet.

ROVENA:
Hajde sonte ti vallzo un per ty dot kendoj tjera vajza mos shiko se un zemer xhelozoj hije t paska aj mindil e sa mir ne dor po e sill vajza t bukra t kan rethu po kam frike kan met mashtru.

REF:
sa mir nata po na shkon krejt rinia po vallzon cakrojm gotat nji nga nji une e ti karshi karshi(2x).

SHPATI:
Po kendojm e po festojm un dhe ti hiq nuk pritojm e ky vend per bukuri pim e lujm na me shoqnin sonte nata kur mbaron vitin tjeter po kalojme te gjith do ta ngrejm dolli na shkon jeta me dashni.

REF:
Sa mir nata po na shkon krejt rinia po vallzon cakrojm gotat nji nga nji une e ti karshi karshi(2x).


Ky tekst u dërgua nga Shemsia
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet