Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Dona Janova - Rram Pam Pam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

15/04/2018

2018-04-15T17:43:49+00:00

Teksti:

Ghulo

Muzika & Orkestrimi:

Granit Gashi

Këngë e albumit:

"Larg Vendlindjes"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rram Pam Pam" kënduar nga Dona Janova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dona Janova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dona Janova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet