Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shqiponjat - Qe Po Vijme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Po Vijme".
3. Video është e këngës "Qe Po Vijme", por nuk këndohet nga Shqiponjat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shqiponjat - Qe Po Vijme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

23/10/2008

2008-10-23T19:00:49+00:00refreni:
sille kryt' ka t'dush thuj cka t'dush qe po vijme
po po si t'thush tmire jena thote gjithkush
t'him nder lekure,thell nzemer trrim
na tbajme mu mburre,qe qe po vijme

refreni:
sille kryt' ka t'dush thuj cka t'dush qe po vijme
po po si t'thush tmire jena thote gjithkush
t'him nder lekure,thell nzemer trrim
na tbajme mu mburre,qe qe po vijme

xhibo:
shqiponjat! emri qe e ndin shume shpesh
muzika qe ty ,tkalle ne vesh
qe po vertetojme se tana tmirat vijne prej nesh
qe po ju kallzojme se ritem lshojme n'cdo shesh
tprisht jena,per ata qe se din qe jem fatal
tmire jena per ata qe thojne mos u ndal
femnat skam nevoje m'i bind me fjale
se vet stili im tregon qe jom real
nga deti rrezatojme ritem me flow lshojme
ulqinin me kenge tona na e prezantojme
na ndjeme knaqesi kur per ju dicka prodhojme
bum zbojme sen per fam,bum bum as per reklam
reptura jeme fol ne gjuhen ame
kur une ja nis me knu femna tmira cohen nkam
e kur e perfundoj me to boj autogram

refreni:
sille kryt' ka t'dush thuj cka t'dush qe po vijme
po po si t'thush tmire jena thote gjithkush
t'him nder lekure,thell nzemer trrim
na tbajme mu mburre,qe qe po vijme

refreni:
sille kryt' ka t'dush thuj cka t'dush qe po vijme
po po si t'thush tmire jena thote gjithkush
t'him nder lekure,thell nzemer trrim
na tbajme mu mburre,qe qe po vijme

the prick:
per profesionalizem skem ma cka thojme
jena plot optimizem per tana senet cka i bojme
bojm !ate cka mendojme pa dhyshim e realizojme
se naten nuk flej,rri cut veshtroj e vrej
atmosferen e nxej
muzika jone eshte knej e jo anej
okay,sonte tana gjanat do ti thej
prej publikut deshiren per rap e rrembej
vetveten se rrej,ca ju takon ju kthej
flow me ritem boj,kur du nxehte ju lshoj
mendoj ,analizoj,nfund kerkuj sja imponoj
edhe pse te rinj ne moshe kjo per nuk eshte problem
une e boj ate cka du,se prishi qefin tem
nese ti provon,mundon a munde na blen
hajde tash provojme,na bojme ate cka thojme
zemer ty tlazdrojme ,fitojme cka meritojme
edhe ty tdhurojme,mendojme por kurr sendrrojme

refreni:
sille kryt' ka t'dush thuj cka t'dush qe po vijme
po po si t'thush tmire jena thote gjithkush
t'him nder lekure,thell nzemer trrim
na tbajme mu mburre,qe qe po vijme

refreni:
sille kryt' ka t'dush thuj cka t'dush qe po vijme
po po si t'thush tmire jena thote gjithkush
t'him nder lekure,thell nzemer trrim
na tbajme mu mburre,qe qe po vijme


Ky tekst u dërgua nga Sexy Girl
Më Shumë Këngë Nga Shqiponjat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet