Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Synetia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

MashaAllah, MashaAllah, djalë si na kërkush nuk ka
Knon familja e shoqnia, koftë përhajr synetia
MashaAllah, MashaAllah, djalë si na kërkush nuk ka
Knon familja e shoqnia, koftë përhajr synetia.
O po na vjen djali e po çelet dera
O sikur lulja që ka çelë Pranvera
O miq e shok të gjithë na kanë ardh
O kanga e vallja sonte s'kanë me u nal.
O ftyra e nanës e babës po shëndrit si dielli
O me dashni të madhe sa qielli
O kurrë ma i mirë o bir nuk je duk si sot
O ty të rujtë o i madhi Zot.
MashaAllah, MashaAllah, djalë si na kërkush nuk ka
Knon familja e shoqnia, koftë përhajr synetia
MashaAllah, MashaAllah, djalë si na kërkush nuk ka
Knon familja e shoqnia, koftë përhajr synetia.
O gjyshi e gjyshja o po lujnë në valle
O sonte s'kan ooo derte as halle
O për këtë ditë ooo sa shumë janë gzu
InshaaAllah presin nipin edhe me martu.
O po thotë axha e po thojka daja
O se për nipin o koka sevdaja
E çka thotë zemra o e ni nane
U takofshim kshtu dhe n'martesën tane.
MashaAllah, MashaAllah, djalë si na kërkush nuk ka
Knon familja e shoqnia, koftë përhajr synetia
MashaAllah, MashaAllah, djalë si na kërkush nuk ka
Knon familja e shoqnia, koftë përhajr synetia.


Ky tekst u dërgua nga NshShyhrete Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/05/2023
Muzika: Shyhrete Behluli
Teksti: Gold AG
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Shyhrete Behluli - Synetia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Synetia".
3. Video është e këngës "Synetia", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0