TEKSTESHQIP

Sidorela Zeqaj
Per Ju Shoqeri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ju Shoqeri" kënduar nga Sidorela Zeqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, produkti muzikor është lansuar para shikuesve i realizuar artistikisht edhe me videoklip, i cili u publikua më 27 Nëntor 2020.