TEKSTESHQIP

Sidorela Zeqaj
Dil Në Valle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Në Valle" kënduar nga Sidorela Zeqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor u paraqit tek fansat i ilustruar mjaft këndshëm edhe me videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Jur Agushi. Videoklipi u publikua me datë 17 Maj 2023. Melodia dhe teksti është shkruajtur nga Adrian Hila.