Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Dije Sa Të Dua (Feat. Nik-T)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35Nik-T:
Mendoj mendoooj
E pse kur flas ti ben sikur s`degjon
E pse me sheh sikur jam un nje barbon
Edhe un marr frymm
Edhe un kam emer
Di te dua te dua me zemer
Por emrin pyet ti me jep fjal kryqe
Ne celular me pergjigjet nje gjyshe
Sa her me djell e sa her me shii
Tani dhe syt me shohin bardh e zi
Heej joo jo nuk dorzoheem
Nga ty s`largohemm
E ndjej si ndjen e shoh si sheh
Me ty verzioni me shkon 33
Psee nuk ka maa thua hej joo
Un jeten time pa ty nuk e duaa ( hej jo)

Silva Gunbardhi Ref.3X:
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dije se te dua
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dje pa ty vuaj

Nik-T:
E thua bukur sa iku edhe ferri
E thua embel me embel se sheqeri
Emrin e harrova zemren e ndalova
Dhe me pak fjal nga mendja u zbarova
Nuk e kam ditur paskam qen un djal me shije
E djelli para saj por vetem hijee
Jo jo inati e jojo zanati
Kur zemra bon stop bum ktu luan dhe fati
Heej joo jo nuk dorzoheem
Nga ty s`largohemm
E ndjej si ndjen e shoh si sheh
Me ty verzioni me shkon 33
Psee nuk ka maa thua hej joo
Un jeten time pa ty nuk e duaa ( hej jo)

Silva Gunbardhi Ref.4X:
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dije se te dua
Mendoj te mendoj pa ty nuk jetoj
Di-di-di dje pa ty vuaj


Ky tekst u dërgua nga  egzona   lKillaSilva Gunbardhi
Featuring: Nik-T
Publikimi: 06/12/2006
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila & Nik-T
Orkestrimi: Adrian Hila


Silva Gunbardhi - Dije Sa Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dije Sa Të Dua".
3. Video është e këngës "Dije Sa Të Dua", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0