Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Trake Truke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Me te bardha rrugen more trak e truk than po shkon nje lule bore trak e truk me djalin kapur per dore trak e truk per dore moj arberore (trak e truk)
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jaranana nuse laberore ja 2x.
Kur u ngjite lart ne shkalle trak e truk trupi yt zambak i bardhe trak e truk hodhe hapin ndriti vendi trak e truk sa u zbe edhe argjendi trak e truk
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jarnana nuse laberore ja 2x.
(trk e truk e truke trak e truke trak e truk)2x.
Kujt i hyre ne dhom brenda trak e truk ndriti djelli u ndez kenga trak e truk erdhi nusja shtat argjenda trak e truk do tunden malet e renda trak e truk.
Ref:Po ku vete pellumbesh nen e babe do te gjesh je e bukur jarnana nuse laberore ja 2x.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa

Silva Gunbardhi - Trake Truke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trake Truke".
3. Video është e këngës "Trake Truke", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 0