Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silva Gunbardhi - Djemte E Vlores Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  75

Kori:o djemt e vlores o djemt e vlores
o te mbajn ne pellemb te dores djemt e vlores

silva dhe kori:o djemt e vlores o djemt e vlores
o te mbajn ne pellemb te dores djemt e vlores

Silva:lum per djemte qe ka vlora
me zemer me zemer te bardh si bora
djemte te thjeshte pa salltanete
gjer ne fund gjer ne fund i ke me vete

Refreni:
silva dhe kori:o djemt e vlores o djemt e vlores
o te mbajn ne pellembe te dores djemt e vlores(2 here)

Silva:e bukur vajza vlonjate
ci sheh sy ci sheh syri ja ben dora
se cna thote mdoli beqare
Silva dhe kori:po nuk mora po nuk mora
djale nga vlora

Refreni:
silva dhe kori:o djemt e vlores o djemt e vlores
o te mbajn ne pellembe te dores djemt e vlores(6 here)

Ky tekst u dërgua nga ArtiolaRenditja: Top 200
Publikimi: 23/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Silva Gunbardhi:


Komente 1


Silva Gunbardhi - Djemte E Vlores
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemte E Vlores".
3. Video është e këngës "Djemte E Vlores", por nuk këndohet nga Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.