Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha & Artiola Toska - Ah Mor Djale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Artiola Toska

14/03/2010

2010-03-14T12:37:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Mor Djale" kënduar nga Sinan Hoxha & Artiola Toska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Hoxha & Artiola Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet