A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Hoxha - Vullkan  (Feat. Seldi Qalliu)


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  45

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2017

2017-05-05T15:00:07

Featuring

Seldi Qalliu

Music & Arrangement:

Alfred Sula

Lyrics:

Seldi Qalliu

Lyrics:

Sinan Hoxha

Video Production:

MAX Production

Participating in

Zhurma Show 2017


The biggest back

Seldi
Donin e donin Don Perinjonin krejt i pina
Pina sikur nfilma me filma po bojm ca rima
ROLEEEX laget laget sikur shiu
Paret mkan mbuulu e smuj me pa une as miun
NA NA NA krejt i kina
vina me makina makina si limuzina
Hapet hapet porta po vjen diva ,
diva diva diva me cunat me lamborghin-a

YO YO MY BABY GIRL

Sinani (REF)
Vullkan si Vullkani po vin cunat si vullkani
Aman ej amani digjet vendi bohet nami (x2)

Seldi
Donin e donin Don Perinjonin krejt i pina
Pina sikur nfilma me filma po bojm ca rima
ROLEEEX laget laget sikur shiu
Paret mkan mbuulu e smuj me pa une as miun
NA NA NA krejt i kina
vina me makina makina si limuzina
Hapet hapet porta po vjen diva ,
diva diva diva me cunat me lamborghin-a

Sinani (REF)
Vullkan si Vullkani po vin cunat si vullkani
Aman ej amani digjet vendi bohet nami (x2)


Lyrics submited by LIRIDON SPAHIU
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019