Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)" kënduar nga Sinan Hoxha & Yllka Kuqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Sinan Hoxha & Yllka Kuqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2021
Orkestrimi: Drinor Zymberi
1. Moj E Mira Breg N’Atë Koder
2. Je Si Rrush Je Si Llokum
3. O Na Kanë Thanë
4. Dridhe Qiko
5. S’Ish Ba Nami
6. Zemer (Origjinali Bertan Asllani)
7. I Thuj Ti Nanës Tane: Teksti ( Arsim Bunjaku)
8. Qysh E Don Shoqnia
9. Mezi Pres Me Ja Thanë Nanës (Origjinali Irkenc Hyka)
10. Oj Lulije
11. Oj Dora Me Kanë
12. Karajfil I Vogël
13. Fustani Mi Kuklla ( Origjinali Sinan Hoxha)Sinan Hoxha & Yllka Kuqi - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha & Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0