A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Ik Me Shpejte


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lutem"


A te kujtohet kur tpata thene
Pse ik prej meje ti vajze e bukur
Si fije shkrepse shpresat mi kalle
Me tjer u nise
Mbarove puthje dashurine tone
Kuroren shkele qe ta dhurova
Vitet kaluan tash u pendove
Von tra mend cdo gje shkatrrove

REF..x2
Mbaju tash nuk po te them
S'du t'lendoj si mke lendua
Ik ma shpejte sa s'eshte von
Mke rrejt mjaft me fjale te dua

Kurr nuk me deshe veq me mashtrove
Blertet i doje ti me dashuri
Beje jete te qete dhe kurr nuk mendoje
Nga do qe shkele le shkrum e hi
Doje si flutur cdo gje t'kerkosh
Ne flake te huaj deshe te ngrohesh
Shum puthje falje mua me harrrove
Leck u bere veten shkatrrove

REF..x3
Mbaju tash nuk po te them
S'du t'lendoj si mke lendua
Ik ma shpejte sa s'eshte von
Mke rrejt mjaft me fjale te dua


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018