Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Vajza E Klubeve Te Nates Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  86

Ky qytet esht shum i vogel
Njerzit flasin,
Q´do gje dihet
Fjalet qe per tyy degjova...
po me vrasiin
Gjaku me n´grihet.
Pas shum vitesh
un u ktheeva
ty te takoj...
por nje her zemren e theva
ndaj nga ti kam dron .

ref:
Shum ma mir mos t´kisha pa
t'isha i vdekur...
ti me tjeret krah per krahhh
Gjysem e zhveshur
oo.. sa posht sa posht ke ra
prej se je larguar!
thon dhe me mu ke hi n´gjynah
ndaj ke perfunduar
si VAJZ E KLUBEVE TE NATES!!!...

Ky qytet esht shum i vogel
Njerzit flasin ,
Q´do gje dihet!!
Fjalet qe per ty degjova..
po me vrasin
Gjaku me n´grihet.
Pas shum vitesh
un u ktheeva
ty te takoj..
por nje her zemren e theva
ndaj nga ti kam dron!.

ref:

Shum Ma mir mos t´kisha pa
t'isha i vdekur...
ti me tjeret krah per krahhh
Gjysem e zhveshur
oo sa posht sa posht ke ra
prej se je larguar!
thon me mu ke hi n´gjynah
ndaj ke perfunduar
si VAJZ E KLUBEVE TE NATES!!!...

ref:

shum Ma mir mos t´kisha pa
t'isha i vdekurr..
ti me tjeret krah per krahh
Gjysem e zhveshur!
oo sa posht sa posht ke ra
prej se je larguar,
thon me mu ke hi n´gjynah
ndaj ke perfunduar :
si VAJZ E KLUBEVE TE NATES!!!!!....


Ky tekst u dërgua nga MalSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/02/2002
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Enis Presheva


Sinan Vllasaliu - Vajza E Klubeve Te Nates
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza E Klubeve Te Nates".
3. Video është e këngës "Vajza E Klubeve Te Nates", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0