A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sinan Vllasaliu - S'mundem Jete Me Ndrru


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2012

2012-12-27T00:04:56

Këngë e albumit:

"Tatuazh"


Shume jete te mirer une kam pas me ty
Dy zemra ne nji dashnia pa kufi (2X)

Kjo semundje qe mka ra thone sherim nuk ka
Dal nga dal po vdes me dhane shpirt po pres (2x)

Kur i shoh femit e vegjel femit e vegjel
Smundem jete me nderru
Mdigjet zemra me digjet zemra zot me ndihmo
me sy qel me sy qel jete une kam me nderru (2x)

Kam nje amanet para se te vdes
Femit me mi rrit vec kete gje e pres (2x)

Kjo semundje qe mka ra thone sherim nuk ka
Dal nga dal po vdes me dhane shpirt po pres (2x)

Kur i shoh femit e vegjel femit e vegjel
Smundem jete me nderru
Mdigjet zemra me digjet zemra zot me ndihmo
me sy qel me sy qel jete une kam me nderru (2x)


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018