Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

SINANI & TEUTA

Ti e dine
un e di
qe te un vjen perseri
te premtoj se nuk ka tjeter
qe si un ta ndreq jeten

Ti e dine
un e di
qe te un vjen perseri
te premtoj se nuk ka tjeter
qe si un ta ndreq jeten

SINANI
sje e para as e fundit
qe dikush kalon tek un
asnjeher se pata fatin
veq nje her me u dashunu

sje e para as e fundit
qe dikush kalon tek un
asnjeher se pata fatin
veq nje her me u dashunu

deshta buzen me ta puth
asnjeher sma fale
humbe rastin me te mir
nuk i dhe 5-pare

REF 2X[SINANI & TEUTA]

Ti e dine
un e di
qe te un vjen perseri
te premtoj se nuk ka tjeter
qe si un ta ndreq jeten

TEUTA SELIMI

Nuk e pat koha shkelqimin
veq nje yll me driqu
asnjeher mua sme prite
sa te deshTa kurr se dite

deshta buzen me ta puth
asnjeher sma fale
humbe rastin me te mir
nuk i dhe 5-pare

SINANI&TEUTA

REF 2X
Ti e dine
un e di
qe te un vjen perseri
te premtoj se nuk ka tjeter
qe si un ta ndreq jeten

REF 2X
Ti e dine
un e di
qe te un vjen perseri
te premtoj se nuk ka tjeter
qe si un ta ndreq jeten


Ky tekst u dërgua nga  leli2013

Sinan Vllasaliu & Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Tjeter".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Tjeter", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0