A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Tung Tung  (Feat. Vjollca Haxhiu)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T17:40:01

Featuring

Vjollca HaxhiuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tung Tung" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nolian - Tung Tung

Repture 1:
Tung Tung kallxoj krejtve, N'jug N'jug na ki neve
Llug llug tu bo xhiro me kere, Vum vum vum sun na nalin neve
Kapuqat e zi patikat e bardha, Bardh e zi edhe jakna
South side um shkrun mbrapa, Njejtat ngjyra edhe qanta
A thu qa je tu pa, Ik se gati kejt jon ba
Tipat sdin se qka me pa, Mos prek ku ka O.T.R
La famila une prezantona, O krejt e jona ndryshe spajtona
Krejt Kosova kejt ndur tona, Ket hip hop kerkujt sja lona
Aty ku ka 2g, Aty ku ka auuu
Aty ku ka dashni, Aty mgjoni muu
Aty ku ka biznis, Aty ku ka respekt
Aty ku ka vec tym, Aty ku ka vec lek
Dallojm na pi tjerve, I rxojm qa del perpara
E kalumja shum e fort, Ma e fort edhe e ardhmja
Kom ardh me bo masacre, Mbreti repit ma man anen
Du sukses ju merrne famen, OTR jom qifsha nanen

LALALALALALALALALALALALALALALA

Repture 2:
La familia t'veshun nzi, Me kapuq e me shami
Aksion neper ghetto t'jugut, E sistemin tu e qi
Njonin gisht e kom per tzit, Tjetrin gisht e kom per ty
Pse kqyr me na perly, Hajde thuna drejt e nsy
Kjo o jeta jon, Na jetojm me rregullat tona
Slujna lojna bojna qa e thojna, Thojna qa e bojna
Si besojna hiq kerkujna, Fajet e kalumja
Shum tjeter per shok tri, Vec nese na lidh punna
Shuj shuj shuj as ni zo, shuj shuj shuj jeni zero
Gjuj gjuj gjuj njoni tjetrin, Lloj lloj tipi pe bon repin
Syt e vesht le ti hapin knej, Muj me bo be se krejt jon nxe
Inatu ju vje se pse se qe, Se jena cdo dit ma tfort se dje
Kallxom qa ka dallim, Buja pi Ledrit
2 pidha me zon pidha, I kan hi repit
ju t2 ja hani vetit, SI aj tjetri dr.mic
Kap njonit mshoj tjetrit, Jeni kullera tkarit

LALALALALALALALALALALALALALALALA

Queen D - Tung Tung

Migjeni:
Tung pom vjen keq qe t'lash
Qata qe pata me thon ta thash
Tash po iki une ti rri vet
Tash ko met mor malli mem pas n' krevet
Se mu do tjera pom presin
Qe kushte nuk qesin
Fjal kan pak kryjn pun edhe ecin
Tung kush m'lyp boni tfala
Thuj pom vjen keq nuk u kuptum fal u dola
Se boll tfala ma nuk e boj
Une po shkoj te ato
E ti ndaq mshoj tokes me kry
Se ish e dashur u kry
Filmi ky roli kryesor tka taku ty

QueenD:
Keq e ki se une jom queen D
do sene qe si din ato veq une i di
prano oh i ngrat mos te vjen tash inat
asnjona sikur une me ty smunet mu pershtat

Migjeni:
A je e sigurt per fjal qe pi thush
Kqyre une tash qa boj e ti bo qa dush
Une shkova badihava po pisket
Po get koka kan kysmet qysh pe sheh edhe vet

Ref:
Ti e din qe koha esht me u nda
Tung tung ma nuk kena mu pa
Se boll u bo
Kshtu s'shkon ma
Le ti edhe une pe lo (x2)

Queen D:
Okej tung edhe une ty pot thom
Nigom se i kom da fjal qe po ti thom
Nese do me shku shko zdi qa po pret
Nese ti nuk je ktu mos meno qe bohet kiamet
Apet po ta them si njeri ndigo mir
Sa ma shpejt qe ti shkon une bona ma e lir
Se sa dush me t'mbush ka djem tjer
Mos mendo qe je i vetmi nket planet oh i mjer
Se qefin mir ma bon edhe tjeter kush
Hala kerkush nuk u rrit pse nuk ka pas ???
Tung shko ma se boll u bo
Une edhe ti bashk ndonhjeher kurr jo

Migjeni:
Allahile a mos po mendon qe un po merzitna
Dert so ka me bohet se ket pun e kem prit na
Ket sen le ta ndin krejt le ta ndin
Tung po ta boj se ma nuk oh ka ma ndin

Queen D:
As mu valla hiq
Shko tash mos u flliq
Une st'thom ma drogi as ti mu sum thush bitch
Njoni tjetrin tash e mas kurgjo nuk i thojm
Tung u kry me qikaq pe lojm

Ref:
Ti e din qe koha esht me u nda
Tung tung ma nuk kena mu pa
Se boll u bo
Kshtu s'shkon ma
Le ti edhe une pe lo (x4)
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018