Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Dashni E Zeze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Dashnie e zez ishe per mu
nuk eshte normal,
nuk eshte normal
se prap te du.

I heshtuar jam,
e po qaj pa za
ky shpirti i thyer,
shpres me nuk ka.

A kur e permendin emrin tand,
fryma me dalet
e dhimbje kam.

A kur e permendin emrin tand,
fryma me dalet
nuk di qka kam.

2x
Dashni e zez ishe per mu.
Nuk eshte normal,
nuk eshte normal
se prap te du.

Te gjith me pysin pse me ty nuk jam.
E qka tju them,
arsyje nuk kam.

A kur e permendin emrin tand,
fryma me dalet
e dhimbje kam.

A kur e permendin emrin tand,
fryma me dalet
nuk di qka kam.

2x
Dashni e zez ishe per mu.
Nuk eshte normal,
nuk eshte normal
se prap te du.

Nuk eshte normal,
nuk eshte normal
se prap te du.


Ky tekst u dërgua nga adelushi

Sinan Vllasaliu - Dashni E Zeze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni E Zeze".
3. Video është e këngës "Dashni E Zeze", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0