A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Vetë Më The Të Dua  (Feat. Ghulo)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/08/2018

2018-08-08T17:00:09

Featuring

Ghulo

Lyrics:

Ghulo

Music & Arrangement:

Nurteel


[REF. Sinan Vllasaliu:]
Vetë më the të dua
e tash m'ke harruar
e tash m'ke harruar
ta la amanet
mos më harro krejte
mos më harro krejte

[Ghulo:]
...
...

e-Cards (1)

U krijua nga mateo shtini :) 2018-11-02 18:46:15
Vetë me the të dua
E tash m'ke harruar
E tash m'ke harruar
Ta la amanet
Mos m'harro krejt

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019