A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Sinan Vllasaliu & Lok Komoni - Qikat E Prishtines


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2019

2019-09-24T18:00:03

Më Shumë Nga

Lok Komoni

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


(lOK Komoni)

Në jetën time hyri një zeshkane
bukuroshe e zemren e madhe Kur më qoi te fala prej Prishtine,


(Sinani) Ki kujdes me prishtinalike
janë të ndjeshme,janë romantike dija vlerën mos ja prish qefin
se përndryshe e sheh kijametin Qikat e Prishtinës të bukra si kristali
besën kur ta dhajn trathtin nuk ta falin


(Lok Komoni )
Qikat e Prishtinës të bukra si kristali
besën kur ta dhajn e trathtin sta falin

(Sinani)
Sje i fundit e as i pari që t'verbohen syt e ballit,ska met zemër që se ka provu njëher n'jetë pa u qorru

(Lok Komoni) Hajde shkojm në Prishtinë mka marr malli për dashnin ti mas miri ma din hallin se dashnijaaaa shpirtin ma kalli
(Sinani )
Qikat e Prishtinës të bukra si kristali
besën kur ta dhajn e trathtin sta falin

(Lok Komoni )
Qikat e Prishtinës të bukra si kristali
besën kur ta dhajn e trathtin sta falin


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019