Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Ushtria E Kosovës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ushtria E Kosovës".
3. Video është e këngës "Ushtria E Kosovës", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Ushtria E Kosovës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Sinani & Xeni 2020"

Komente

Asnjë Koment

24/08/2020

2020-08-24T13:04:18+00:00U be Qielli si vullkan
Toka gjakun nuk e mban
e shikoj ne tym dhe flak
si i ndajn burrat nga grat
e shikoj ne tym dhe flak
si i ndajn burrat nga grat

Per cka nana ka ba djal
per me i dal hasmit perball
do te luftoj me zemer plot
ne me pushk ata me top
dote luftoj me zemer plot
ne me pushk ata me top

Ref:
ja dham besen vllau vllaut
mos me shkel Kosov, kemba e hasmit
ja dham besen per kto troje
se kosoves i bem roje ooo
vec ushtrija jon, vec ushtrija jon

Ata qe jeten e dhan
vec nje amanet na e lan
sikur syt ta ruajm ne
kete vend dhe ket atdhe

Ref:
ja dham besen vllau vllaut
mos me shkel kosov kemba e hasmit
e dham besen per kto troje
se kosoves i beme roje ooo
vec ushtrija jon, vec ushtrija jon


Ky tekst u dërgua nga Alban Jakupi
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet