Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Snoopy-G - Ku Jem Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Jem Na".
3. Video është e këngës "Ku Jem Na", por nuk këndohet nga Snoopy-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Snoopy-G - Ku Jem Na  (Feat. Real K)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Real K

23/01/2011

2011-01-23T21:16:43+00:00- Snoopy vjen por her t`par sdo me than fillestar
- Qe kapi krejt krahasoj me mu fillimi jem osht i mar
- kuleta n`hapsir t´xhepit fletat e kena n`afersi repit
- nderlidhja mes repit si nderlidhja mes peshkut edhe grepit
- e bOojmm qdoo femun por vetii se e kena grepin edhe lekun
- e bOojmm qdoo njeri por vetii se na jau thejna veshin
- e thej me shok n`prishtin e thej me shok n`llap
- hajt tash bounce bounce sa ma hige hige
- qyre kush po ngohet kqyre kujt po i rritet fama
- qyre qysh po i nihet n`publik ejj piskaammmaaa
- edi qe ki qef me kon n`ven temm
- amo sko tjer qisi t`nivelit tem
- sa qerrpik i ko syni jem qaq femna pom sillen n`rak tem
- pot shoh qe pom kqyr kit sen jom ka e vrej
- tash je ka livrit po munohesh me kon ma knej
- erdha t`thash m`fal a bon me ty sone me pi

REAL K

gjithka ku je ti na repin ta bim
gjithka ti repin ton e nin
gjithka neve na gjon en bin
na skem faj qe jena t`rim

- hip hip hiphop non non non stop.
- kur o puna por hip hop une jom nonstop
- ekstra edhe me flloww ekstra edhe me rim
- sjOomm unn si ti po jomm Tmerr bre wlla
- un ti ngij eshnat bassss jom i qart 4life
- un kom flowrim e text qdo element ej por rep
- kshtu leviz rima jem ska staciOn qe s`nalet
- un e boj shitin per 2minuta ta bi hitin
- fakk app biq sigurimin e kom mbrapa
- mathafak ti ik se tkapa se jom nxe sikur gaca
- qdo sen qe po e bboj jom weq 1hap ma porpara
- ata qe kan synu mum rrxu n`fuck un muj mi qu
- sene t`forta po bojna sene t`forta po dalin
- sene t`forta po lshoni sene t`forta po ngoni
- jOonn sene t`mijat qe vet un i boj
- se lodhi fort trunin po shum mir i porpunoj


Ky tekst u dërgua nga Snoopy-g   SnoopyG
Më Shumë Këngë Nga Snoopy-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet