Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Snoopy-G - Dua Ty T`harroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Ty T`harroj".
3. Video është e këngës "Dua Ty T`harroj", por nuk këndohet nga Snoopy-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Snoopy-G - Dua Ty T`harroj  (Feat. Lyric Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lyric Master

01/02/2010

2010-02-01T13:00:30+00:00tduuu e kurr ska met lan
kto jon fjalt e tua qe at´hermi ke than
e tash ti shkovee e mu um harrove
shkove pa mendu se dikon e lendove
e lendove ni njeri qe shum tka dasht tyy
pa mendu per pasojat ti zemren ma ke thy
etash je me tjetrin e per mu smendon
mu me fjal mthoshe te duaae ata me zemer e dashuron
e qka nuk t´dhash une qe aj po ta mundson
qfar dashnije paska qe ty o kat mjafton
e qe isha ngjendje jeten me dhan per tyy
kjo spaska vlejt per ty spaska rensi
e tash kallxom prej jetes qka po pret
kur njerin qe pot dojka ti qata pe vret
e dashnija jote paska vler po veq vlera tkqija
e jeten tane tash e tutje e mbulon veq hija

ref.x2 . LYRIC MASTER
dua ty t`harroj jo nuk mund te dashuroj
jeten dua ta vazhdoj dhe por ty mos t`mendoj

tii ma pjes e jetes tem kurr ski mekan
e ke hup dashnin tem prej dites qe mke lan
e tash jeta jem pe merr ni drejtim tjeter
ko mu munu mos me kujtu ma kurr dashnin e vjeter
e qe je kan ti n`jeten tem kta kurr ska me permen
ska me kallxu qe ti dikur ke egzistu n`zemren tem
jeten pe vazhdoj tu munu mi lan t`kqijat permas
po ka mu munu as ty ngat mos met pas
e qe t`kom than dikur tduu tash ajo spo vlen
un krejt kom ndryshu ti nashta pe vren
a pe vren qe ti per mu ma s`egziston
njeri qe tka dasht tash ty o kat harron
o tut harru e nuk don met kujtu
e me gjet dikon tjeter per qita jom tu munu
edhe psee mke lenduu tonat t`mirat ti uroj
tashh pot kallxoj qe unn ma nuk te kerkoj.

kohen pe kaloj tu u munu mos met permen
e tash ti te une ma nuk ki ven
zemra slejon qe ti prap mu kthy
po pret tjeter kush mrena per me hy
venin ton me zon e ty anash met lon
kto vet e ke dasht me mu mos me kon
vet ke dasht mu nda prej meje
e tash tlutna rri sama larg prej meje
rri aq larg sa une smuj met ndegju
aq larg se tash po munohna met harru
po munohna mi mshef ndjenjat qe i kom pas per ty
e tash pi laa ntaklume mos meno as mu kthy
mos meno me kan me muu se tash ti segziston
e tash dashnija jote per mu nuk mjafton
nuk mjafton mem than tduu pa e ndje me shpirt
me ma thy zemren ni her ke aarrit


Ky tekst u dërgua nga Snoopy.   SnoopyG
Më Shumë Këngë Nga Snoopy-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet