Më mbaj mend (për 1 muaj)


Snoopy-G - Harrom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrom".
3. Video është e këngës "Harrom", por nuk këndohet nga Snoopy-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Snoopy-G - Harrom  (Feat. Red Bloody)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Red Bloody

13/02/2010

2010-02-13T08:53:32+00:00VERS A : SNOOPY-G

- e kalumja nuk ka kthim po ulna po menoj
- thom qka jom ka boj që ty po te kujtoj
- edhe pse ke dashuri e vertet shum shpejt perfundoj
- munona mos t`kujtoj ty te harroj
- hisori e shkrume ni flet ishim kon ti edhe un
- kshty qi krejt asaj dashni po du mi dhon fun
- kurr ma mos t kujtoj per ty nuk egzistoj
- endërroj të të harroj edhe pse per ty po knoj
- ket jet që e jetoj ket këng veq ty ta kushtoj
- edhe pse nuk je me mu shum fat n jet pot uroj
- nje dashni qe me plagoi veq dhimbje më dhuroj
- kjo tragjedi mes meje e teje sot perfundoj

Ref x2. RED BLOODY
- po te lutem ti vetëm shko
- sdu te të sho sdua të të njo
- dashuria jon ke një gabim
- jo per ty zemer nuk ka me kthim

VERS B : RED BLOODY
- prej qe shkove mi le shum lot ne sy
- e kalumje osht e hidhur per mu edhe per ty
- per sene thjesht tkota thell n zemer ti mke thy
- muna met bo be tu menu kurr gjum skom shti n`sy
- edhe pse kalun shum koh prap per ty sot shkruj
- edhe pse thom t harrova thll n zemer per ty vuj
- do te jet dita e funit qe ty n menje t kom
- nëse ti ndjen diqka per mu thjesht harrom
- ky sen osht per ty veq tu po ta kushtoj
- edhe pse do te jet seni i fundit qe per ty pe boj
- edhe pse thojn dashurin e vertet kurr sun e harron
- un prap se prap t uroj fat n´jet me tjeter kon

SNOOPY-G

- errsir n shpirt per ty jom tu shkru
- edhe pas shum kohesh zemra nuk u sheru
- edhe pas shum kohesh jom tut kujtu
- edhe pse tashh 1udhes tjeter jum drejtu
- tash shum paske nryshu ato fjal nuk t kujtohen
- 2zemra që u deshten pse më nuk po bashkohen

RED BLOODY

- kush n dashuri gaboi qe tash jena largu
- edhe pse spot kujtohna per ty za jom tu lshu
- Tash nashta e nin veten t`wetmum e shum jom kat mungoj
- po larg teje do te jemm sa qe kujtimin ta harroj

Sa dita sa nata um shkoj tu mendu veq per ty
Muna met bo be qe kurr gjum skom shti n`ssy


Ky tekst u dërgua nga Abb   SnoopyG
Më Shumë Këngë Nga Snoopy-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet