Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Bisaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Sokol Bisaku është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥

Bukuroshe Mendjemadhe

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sokol Bisaku

Komente 1