Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Te Me Kerkosh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Me Kerkosh".
3. Video është e këngës "Te Me Kerkosh", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Te Me Kerkosh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Orkestrimi:

Adrian Hila

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Nuk Qaj Për Ty"

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Natës"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00vetem nje shikim mjaftonte te te njihja ty ndoshta ndoshta vetem sonte do jetojme te dy
ti vetem me premto se neser do shkosh dhe asnjeher sdo kthehesh jo tme kerkosh
ne ne te 2 kercenim ne te 2 defrenim ne vetem genjenim dhe kjo nate jo nuk jeton
ne ne dicka harruam ku valle u ngaterruam sa shpejt u dashuruam ti me thua se me do
kur degjoj frymemarrjen tende
zemra me ndalon ta degjoj cdo fjale me endje deri naten vone
jo jo ti mos mendo se neser do shkosh se un e di do kthehesh prap tme kerkosh
ne ne te 2 kercenim ne te 2 defrenim ne vetem genjenim dhe kjo nat me nuk jeton
ne ne dicka harruam ku valle u ngaterruam sa shpejt u dashuruam ti me thua se me do
ti vetem me premto se neser do tshkosh dhe asnjeher sdo kthehesh jo
ne ne te 2 kercenim ne te 2 defrenim ne vetem genjenim dhe kjo nat me nuk jeton
ne ne dicka harruam ku valle u ngaterruam sa shpejt u dashuruam ti me thua se me do


Ky tekst u dërgua nga Angel555
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet